Ziyaret: Kısa Süreli İhtiyaçlar

Ziyaret hizmeti, evcil hayvanların kısa süreli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmış bir hizmettir. Hayvan sahipleri kedi ve köpeklerinden uzak olduğu günlerde, belirli bir saat aralığında onların kumlarının değiştirilmesini, oyun oynamak için ziyaret edilmesini isteyebilir.

Özellikle yoğun bir şekilde çalışan evcil hayvan sahipleri için oldukça faydalı bir hizmet olduğunu da söyleyebiliriz. Gezdirme ihtiyacı olmayan köpekleri oynatmak için ev ziyareti gerçekleştirebilecek olan bakıcılar aynı zamanda evcil hayvan sahipleri uzun süreli bir tatildeyken de belirli aralıklarla ziyarette bulunabilir ve her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol edebilir.

Pet oteli hizmetine küçük bir alternatif olarak görülebilecek ziyaret hizmetinde evcil hayvan sahipleri yine pet oteli hizmetinde olduğu gibi gün içinde fotoğraf ve video isteyebilir, evcil hayvanının evinde mutlu şekilde bulunup bulunmadığını kolaylıkla görebilir.

Ziyaret hizmeti fiyatları nasıl belirlenir?

Diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi ziyaret hizmetinin de temel bir birimi vardır. Banabirak.com olarak bu birimin minimum 20 dakika olmasını öneriyoruz. Bu şekilde hangi evcil hayvan türü olursa olsun ilgili bakım yapılabilir ve hayvan da mutlu bir şekilde yuvasında bırakılmış olur.

Minimum 20 dakika olarak belirlenen ziyaretlerin fiyatları ise yine bakıcılar tarafından belirlenir. Evcil hayvan sahipleri isterlerse bu süreyi uzatabilirler. Buna göre sistem yeni ücretlendirmeyi hayvan sahibine sunar ve fiyat konusunda netleşmiş olurlar. Ev ziyareti bakıcının doğrudan hayvan sahibinin belirlediği bölgeye gitmesini kapsadığı için anahtar, iletişim bilgisi vb. konuların da taraflarca netleştirilmiş olması gerekir.

Ziyaret hizmeti hangi şehirlerde mevcut?

Ziyaret hizmeti bakıcıların hizmet sunduğu tüm illerde olabilir. Bu nedenle tüm Türkiye genelinde kolayca verilebilen bir hizmettir. Ancak evcil hayvan sahiplerinin kendilerine yakın bir muhitten bakıcı seçmesi hem hızlı iletişim açısından çok değerlidir hem de aynı zamanda çevredeki kişilerden geri bildirim alarak bakıcının güvenilirliğine dair ekstra bilgi alabilir hale gelir.

Ziyaret hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken konu bakıcının doğru seçilmesi, arada güven ilişkisinin kurulmasıdır. Bunun için daha önce de belirttiğimiz gibi fotoğraf ve videolarla desteklenmesi tercih edilebilir.

Ziyaret hizmeti veren bakıcıların birkaçına aşağıdaki alandan bakabilir, dilerseniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre detaylı bir şekilde aramayı Bakıcı Ara sayfasından yapabilirsiniz.

Ziyaret Hizmeti Veren Bakıcılar

Aramıza en son katılan ve ziyaret hizmeti veren bakıcılarımız

Bana Bırak nasıl çalışır?

 • 01 .

  Arayın

  Evcil hayvanınız için almak istediğiniz hizmeti seçin ve detaylı arama yapın.

 • 02 .

  İletişime Geçin

  Listelenen bakıcılar arasından dilediğinizi seçin ve iletişime geçin.

 • 03 .

  Teslim Edin

  Evcil dostunuzu teslim edin, hem siz mutlu olun hem de onu mutlu edin.

Bana Bırak

Bakıcı Nasıl Olunur?

Kendi işinizi kurmak ve evcil hayvanlarla keyifli vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız bakıcı olmanızın vakti gelmiş demektir!

Sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba demek için:

Hemen Bakıcı Ol

Daha fazla bilgi almak için
Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.