Pet Taksi: Keyifli ve Mutlu Yolculuklar

Pet taksi, evcil hayvanların belirlenen bir konumdan diğer konuma taşınmasını sağlayan hizmettir. Pet nakil olarak da bilinen bu hizmet evcil hayvanları taşımak için özel olarak hazırlanmış araçlarla birlikte sağlanır.

Pet taksi hizmetinin en büyük kolaylıklarından bir tanesi özellikle uzun mesafeli yolculuklarda evcil hayvanınızı nasıl taşıyacağını bilemeyen, bu konuda desteğe ihtiyacı olan evcil hayvan sahiplerinin hızlıca sorununu çözmesidir. Pet taşıma hizmetinin gerçekleştirilebilmesi için birkaç önemli kriter mevcuttur.

Herkes pet taksi hizmeti verebilir mi?

Pet taksi hizmeti verebilmek için bakıcı ya da bir diğer söylemle gezdiricilerin evcil hayvanları taşıyabilmek adına bir sertifikaları olması gerekmektedir. Bu sertifika farklı yetkili merciler tarafından sunulmaktadır. Aynı zamanda bir diğer önemli nokta ise araçların pet taksi hizmetine uygun olmasıdır.

Eğer bakıcıda sertifika mevcut değilse küçük ırkları kafesli olması şartıyla araçlarıyla taşıyabilir.

Bu hizmetin verileceği araçların evcil hayvanların rahatını sağlayacak şekilde tasarlanması ve içinin buna göre düzenlenmesi gerekir. Tek evcil hayvanın taşındığı pet taksilerde bir adet kafes ve gerekli malzemelerin yer alması gerekirken çoklu taşıma yapan pet taksilerde ise birden fazla kafes ve yeterince alan bulunması gerekir.

Pet taksi fiyatları nasıl belirlenir?

Pet taksi fiyatları belirlemek bakıcıların görevidir. Bunun için temel bir birim seçerler. banabirak.com'da tüm bakıcılar Km üzerinden ücretlendirme yapar. Bu sayede evcil hayvan sahipleri için seçim yapmak çok daha kolay hale gelir.

Pet taksi İstanbul, pet taksi İzmir ya da pet taksi Ankara. Hangi şehirde bu hizmeti arıyorsanız arayın size destek olacak bir bakıcı her zaman vardır.

Pet taşıma hizmetini işini bilenlerden almak evcil hayvanınız için de en rahat yolculuğu yapmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede mesafe ne kadar uzak olursa olsun rahat bir yolculuk geçiren evcil hayvanınız stresiz bir şekilde varış noktasına ulaşacaktır.

Pet taksi hizmeti hangi şehirlerde mevcut?

Pet taksi hizmetini bakıcılar hangi şehirlerde vereceklerine kendileri karar verirler. Bir şehrin yalnızca belirli semtleri arasında olabileceği gibi şehirler arası da hizmet sunmaları mümkün. Bu nedenle evcil hayvan sahiplerinin pet taksi hizmeti veren bakıcılara mesafe ve lokasyon ile ilgili gerekli bilgileri vermeleri ve bunun karşılığında bir bütçe almaları gerekiyor.

Bu nedenle daha önce de bahsettiğimiz gibi Km hesabı üzerinden hesaplamalarını yapmaları ve aynı zamanda köprü, otoyol, feribot gibi ücretleri de kendi aralarında netleştirmeleri en doğrusu olur.

Pet nakil hizmeti veren bakıcıların birkaçına aşağıdaki alandan bakabilir, dilerseniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre detaylı bir şekilde aramayı Bakıcı Ara sayfasından yapabilirsiniz.

Pet Taksi Hizmeti Veren Bakıcılar

Aramıza en son katılan ve pet taksi hizmeti veren bakıcılarımız

Bana Bırak nasıl çalışır?

 • 01 .

  Arayın

  Evcil hayvanınız için almak istediğiniz hizmeti seçin ve detaylı arama yapın.

 • 02 .

  İletişime Geçin

  Listelenen bakıcılar arasından dilediğinizi seçin ve iletişime geçin.

 • 03 .

  Teslim Edin

  Evcil dostunuzu teslim edin, hem siz mutlu olun hem de onu mutlu edin.

Bana Bırak

Bakıcı Nasıl Olunur?

Kendi işinizi kurmak ve evcil hayvanlarla keyifli vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız bakıcı olmanızın vakti gelmiş demektir!

Sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba demek için:

Hemen Bakıcı Ol

Daha fazla bilgi almak için
Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.