Pet Pansiyon / Pet Oteli: Uzun Süreli Konaklamalar

Pet pansiyon ya da bir diğer adıyla pet oteli evcil hayvan sahiplerinin hayvanlarından uzak kalması gerektiği anlarda imdada yetişen hizmetlerdir. Uzun süreli konaklamaları kapsayan bu hizmette en önemli öncelik evcil hayvanın mutlu ve huzurlu olabileceği bir ortamda sahibi tekrar onu alana kadar rahatlıkla kalabilmesidir.

Banabirak.com’daki pet tansiyon hizmeti gecelik olarak değerlendirilir. Pet pansiyon hizmetini seçen bakıcılar en az 1 gecelik konaklamayı ücretlendirmiş olur. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri pet oteli ya da pet pansiyon hizmeti almadan önce hangi tarihler arasında evcil hayvanını bırakacağını bakıcı ile görüşür. Aynı zamanda görüşülmesi gereken bir diğer konu ise hangi saat aralığında evcil hayvanın teslim edileceğidir. Bu konular rezervasyon aşamasında evcil hayvan sahibi ve bakıcı arasında konuşulur. Ardından evcil hayvan sahibi rezervasyonu gerçekleştirir. Bakıcı müsaitlik durumuna göre rezervasyonu onaylar. Bu işlem sonrasında evcil hayvan sahibi artık ödeme yapmaya hazır hale gelir.

Aynı zamanda hayvan sahipleri bakıcılardan evcil hayvanlarının durumunu gösterecek fotoğraf ya da video isteyerek konaklamanın nasıl geçtiğini kolayca öğrenebilirler. Bu sayede hem evcil hayvan sahiplerini daha mutlu olurlar hem de bakıcı sorumluluğunu yerine getirmiş olur.

Pet pansiyon / pet oteli fiyatları nasıl belirlenir?

Pet pansiyon fiyatları belirlenirken bakıcı kaç tane evcil hayvanı aynı anda alabileceğini ya da tercihen tek bir evcil hayvanla mı ilerleyeceğini seçer. Bunun sonrasında gecelik olarak ücretlendirmesini yapar. Verilmesi gereken birim süre 1 gece olduğu için yansıyan fiyat 1 gecelik olarak bilinir.

Aynı zamanda pet oteli ziyareti öncesinde bakıcı ile hayvan sahiplerinin konuşması ve netleşmesi gereken bir diğer konu ise evcil hayvanların mamaları, oyuncakları gibi malzeme ve gıdalar üzerine olmalıdır. Örneğin evcil hayvanın maması bakıcı tarafından mı karşılanacak yoksa evcil hayvan sahibi hayvanını bırakırken bunları bakıcıya mı bırakacak?

Bu gibi soruların cevaplarını da netleştirdikten sonra gönül rahatlığı ile evcil hayvanını bakıcıya teslim eder.

Pet pansiyon / pet oteli hizmeti hangi şehirlerde mevcut?

Pet pansiyon İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde mevcuttur. Pet pansiyon hizmeti için evi ya da belirlediği mekan uygun olan bakıcılar kendi lokasyonlarını banabirak.com üzerinde belirlerler. Bu nedenle evcil hayvan sahiplerinin filtreme alanından kendi ilçelerine en yakın bakıcıyı seçmesi taşıma süresinin de kolay olabilmesi adına oldukça önemlidir. 

Pet pansiyon, pet oteli hizmeti veren bakıcıların birkaçına aşağıdaki alandan bakabilir, dilerseniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre detaylı bir şekilde aramayı Bakıcı Ara sayfasından yapabilirsiniz.

Pet Pansiyon / Pet Oteli Hizmeti Veren Bakıcılar

Aramıza en son katılan ve pet pansiyon / pet oteli hizmeti veren bakıcılarımız

Bana Bırak nasıl çalışır?

 • 01 .

  Arayın

  Evcil hayvanınız için almak istediğiniz hizmeti seçin ve detaylı arama yapın.

 • 02 .

  İletişime Geçin

  Listelenen bakıcılar arasından dilediğinizi seçin ve iletişime geçin.

 • 03 .

  Teslim Edin

  Evcil dostunuzu teslim edin, hem siz mutlu olun hem de onu mutlu edin.

Bana Bırak

Bakıcı Nasıl Olunur?

Kendi işinizi kurmak ve evcil hayvanlarla keyifli vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız bakıcı olmanızın vakti gelmiş demektir!

Sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba demek için:

Hemen Bakıcı Ol

Daha fazla bilgi almak için
Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.