Hizmetler

Köpeğinizin enerjisini en keyifli şekilde harcayabilmesi, tuvalet ihtiyacının giderilmesi gibi en temel ihtiyaçlara cevap veren hizmettir.

Bakıcılar köpeğinizi sizden teslim aldıktan sonra belirlenen saatlerde gezdirme işlemini yapar ve sonrasında köpeğinizi size teslim ederler.

Detaylı bilgi için Gezdirme sayfasını ziyaret edin.
 

Köpeğiniz, kediniz ya da diğer evcil hayvanlarınız için bakıcıların evinize / ofisinize ziyarette bulunarak onların ihtiyacını karşılayan hizmettir.

Belki de çiçeklerinizin sulanmasını bile isteyebilirsiniz :) Ziyaretleri belirlediğiniz sıklıkta ve sürede bakıcıdan talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Ziyaret sayfasına göz atın.

 

Bakcınızdan belirlediğiniz zaman aralığında bakıcının mekanında olacak şekilde günlük ya da yatılı olarak pansiyon imkanı sağlıyor.

Hafta sonu ya da uzun süreli tatillerde, çalıştığınız ve evde olmadığınız saatlerde, kısa süreli planlarınızda bakıcılar imdadınıza yetişecektir.

Detaylı bilgi için pansiyon sayfasını ziyaret edin.

 

Pet Taksi

Eğitimli ve sertifikalı şoförler tarafından evcil hayvanınızın belirli bir lokasyona evcil hayvanlara özel araçlarla taşınmasını kapsayan hizmettir. Burada bakıcılar yalnızca evcil hayvanınızı taşımakla kalmaz, aynı zamanda konforlu bir yolculuk sağlamalarına da yardımcı olur.

Bakıcı ile iletişime geçerek hangi mesafeden nereye, ne kadar sürede ve nasıl bir seyahat planladığınızı belirtebilir, anlaşma sağlayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Pet Taksi sayfasını ziyaret edin.

Aramıza Yeni Katılan Bakıcılarımız

Yepyeni bakıcılarımızla tanışın!

Bana Bırak nasıl çalışır?

 • 01 .

  Arayın

  Evcil hayvanınız için almak istediğiniz hizmeti seçin ve detaylı arama yapın.

 • 02 .

  İletişime Geçin

  Listelenen bakıcılar arasından dilediğinizi seçin ve iletişime geçin.

 • 03 .

  Teslim Edin

  Evcil dostunuzu teslim edin, hem siz mutlu olun hem de onu mutlu edin.

Bana Bırak

Bakıcı Nasıl Olunur?

Kendi işinizi kurmak ve evcil hayvanlarla keyifli vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız bakıcı olmanızın vakti gelmiş demektir!

Sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba demek için:

Hemen Bakıcı Ol

Daha fazla bilgi almak için
Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.