Eğitim: Evcil Hayvanınız İçin Her Seviye Eğitim

Evcil hayvanınızın ihtiyacı olan temel eğitimlerin almasını mı istiyorsunuz? Ya da artık ona komut verdiğinizde alması gerektiği zaman mı geldi? Bu noktada sertifikalı ve eğitimli bakıcılara ihtiyacınız var.

Kediniz ya da köpeğiniz için basit tuvalet eğitimlerinden tutun da liderlik ve komut alma gibi birbirinden farklı konularda eğitim verebilecek bakıcıları seçerek hayatınızı daha da kolay hale getirebilirsiniz.

Köpek eğitimi ve kedi eğitimi nasıl yapılır?

Köpeğiniz ya da kediniz için eğitim verilirken en önemli konu onlara uygun bir program çıkartılmasıdır. Bu nedenle eğitimi yalnızca sertifikalı eğitmenler sunmalıdır. Bu eğitimlerde temel ihtiyaçlardan kompleks komutlara kadar pek çok farklı konularda eğitimler verilir. Köpeğiniz eğer eve tuvaletini yapma sorunu yaşıyorsa, sizi dinlemiyorsa, başkalarını gördüğünde şımarıyor ya da beklenmedik agresyonlar gösteriyorsa bir eğitmen tarafından bakım altına alınması gerektiği görülebilir.

Kedilerde eğitim ise çok daha farklı bir konudur. Kendi tabiatlarında daha özgür olmayı dileyen kedilerin eğitilmesi için uzun süreli çalışmalar gerekir. Bu nedenle eğitim almadan önce tüm şikayetlerinizi ve isteklerinizi eğitmene iletmeniz gerekmektedir. Bu sayede eğitmeniniz de sizin için çalışır, isteklerinizi karşılayacak en uygun eğitimi ortaya çıkarır.

Bana Bırak nasıl çalışır?

 • 01 .

  Arayın

  Evcil hayvanınız için almak istediğiniz hizmeti seçin ve detaylı arama yapın.

 • 02 .

  İletişime Geçin

  Listelenen bakıcılar arasından dilediğinizi seçin ve iletişime geçin.

 • 03 .

  Teslim Edin

  Evcil dostunuzu teslim edin, hem siz mutlu olun hem de onu mutlu edin.

Bana Bırak

Bakıcı Nasıl Olunur?

Kendi işinizi kurmak ve evcil hayvanlarla keyifli vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız bakıcı olmanızın vakti gelmiş demektir!

Sağlıklı ve mutlu bir hayata merhaba demek için:

Hemen Bakıcı Ol

Daha fazla bilgi almak için
Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.